Agencja Artystyczna JO ART SHOW
Jo Art Show to dynamicznie rozwijający się teatr oraz agencja artystyczna powstała w wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji, szerokiego wachlarzu umiejętności i talentu Joanny Stanowskiej – aktorki, lalkarza, reżysera, pedagoga….
„Przyciągając do siebie różne możliwości stwarzamy sytuacje twórcze, w wyniku których powstają wielkie dzieła. Dzięki nim możemy realizować największe marzenia.”

Joanna Stanowska

Pełna energii, pasji i intrygujących pomysłów, którymi zaraża innych proponując wspólną podróż po Teatrze eksperymentu i doświadczenia.
Tworzy niebanalny, niespodziewany i nieprzewidywalny Teatr, pełen nowych środków wyrazu, skupiony na spotkaniu i dialogu z widzem.

Taki własnie jest TEATR JO ART SHOW! To teatr dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Absolwentka:

  • Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku

  • Uczelni Dramatycznej w Hiszpanii- Escuela Superior Del Arte Dramatico en Sevilla

  • Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi – wydz. pedagogiczny – Praca dyplomowa: Motopedagogika w edukacji osób dorosłych

  • Akademii Coachingu – dyplom ukończenia kursu – Nowy Zawód Coach

Joanna Stanowska, to wulkan energii. Wulkan, który ciągle zalewa lawą świat, a tą lawą jest jej twórczość.
Wyreżyserowała ponad 25 spektakli, większość z nich została wyróżniona i nagrodzona na festiwalach na świecie.
Ciężko zarzucić kotwicę w jednym miejscu na dłużej, czego najlepszym dowodem są podróże… nie zawsze krótkie! Poza Polską, gdzie Stanowska przeprowadzała się wielokrotnie, (m.in. z Lublina do Białegostoku, Płocka, Warszawy) mieszkała już w Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Anglii i Emiratach Arabskich. W każdym z tych miejsc tworzyła. Jak sama mówi- nie jest ważne gdzie, ale z kim. I idąc za tą ideą Joanna Stanowska przyciąga do siebie mnóstwo ludzi. Hipnotyzuje jak magnes. Nie jest celebrytką. Mimo swoich przygód z telewizją nie rezygnuje z rzeczy dla niej ważniejszych. IDEA. Jeśli ktoś potrafi zarządzać zespołem, tak jak ona, osiągnie sukces. Sukces na dużą skalę. Sukces, który wniesie coś nowego i dobrego nie tylko w jej życie, ale każdego, kto się zaangazyje i da pochłonać twórczości tak, jak ona.

Wszystko w jak najlepszym porządku kazdy z osobna byl zachwycony i zaskoczony występem;) jakbym mial brac jeszcze raz slub nie zastanawial bym sie tylko wybral jeszcze raz 😉 dziekuje bardzo za przybycie i mimo oberwania chmury daliscie rade !! Polecam !! 10/10

Rafał

Zarówno my, jak i goście byli zachwyceni pokazem, artyści występowali z wielkim poświęceniem mimo silnego wiatru. Zdecydowanie polecamy wszystkim parom poszukującm atrakcji na swoje wesele.

Patrycja

Pokaz został przeprowadzony profesjonalnie z dużym zaangażowaniem. Dzięki fireshow wesele nabrało rumieńców i długo zostało w pamięci gości. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad takim pokazem bierzcie koniecznie tę ekipę! Serdecznie polecam! 🙂

Kasia

Magiczny występ ! Płomienie rozświetliły i rozgrzały do czerwoności tę zimową noc czyniąc ją jeszcze bardziej wyjątkową. Goście byli zachwyceni. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Olśniewające kostiumy , świetna muzyka no i oczywiście nieprawdopodobne umiejętności i sprzęt całej ekipy. Wspaniali , uśmiechnięci i niezwykle energetyczni ,pełni pasji ludzie. Mimo trudnych warunków pogodowych spisali się niesamowicie profesjonalnie ! Śnieg im nie straszny ! Dodatkowy plus za własne nagłośnienie i oświetlenie, a dymiarka robi niesamowity klimat, aż przeszły mnie dreszcze ! Gorąco polecam !

Paulina

To magiczne wydarzenie pozostało w pamięci naszej i naszych gości. Dziś nie wyobrażam sobie, żeby ta noc nie była ubogacona o tak piękny pokaz. Było super!
Koszt nieporównywalny do efektu. Warto zrezygnować z przysłowiowego kolejnego kotleta, a pozostawić sobie i gościom niezapomniane wrażenia. To nie menu, ale zabawa jest tym po pamiętamy po latach. Dziś wiem o tym na pewno!

Małgorzata