Agencja Artystyczna JO ART SHOW

Jo Art Show to dynamicznie rozwijająca się agencja artystyczna powstała w wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji i talentu Joanny Stanowskiej - aktorki, lalkarza, reżysera. 

 

 "Przyciągając do siebie różne możliwości stwarzamy sytuacje twórcze, w wyniku których powstają wielkie dzieła.  Dzięki nim możemy realizować największe marzenia. 

Rozwijamy się by Sztuka, którą się z Wami dzielimy była na najwyższym poziomie! 

JO ART SHOW nie jest teatrem zakorzenionym w jednej przestrzeni. Jest teatrem mobilnym. Teatrem spotkań, rozmów i sztuki, który daje to co wartościowe i potrzebne, czyli serce, którego istotą jest PRAWDA. Prawda, która śmieszy, zastanawia, szokuje. Pragniemy, abyście z nami doświadczali życia i poznawali jego smaki - radości, bólu, smutku, tęsknoty, ciekawości. Każdy z tych smaków jest inny i każdy z nich ma ludzki wymiar. Poznawajmy je i doświadczajmy wspólnie. ZAPRASZAMY W PODRÓŻ DO PRAWDZIWEGO ŚWIATA TEATRU - To spełnienie moich marzeń" - Joanna Stanowska

 

Agencja Artystyczna JO ART SHOW prezentuje również widowiska plenerowe,pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne, na potrzeby najbardziej wymagających klientów,  firm, instytucji czy placówek edukacyjnych. Organizujemy i prowadzimy  warsztaty, szkolenia edukacyjne, rozwojowe. Nasza oferta skierowana jest do osób w KAŻDYM WIEKU.

Zapewniamy profesjonalną rozrywkę połączoną z niekonwencjonalną i efektywną edukacją.

Dlaczego powstał Teatr/ Agencja Artystyczna JO ART SHOW?

  • W wielu miejscach nie ma teatrów. 

  • W wielu miejscach stoją budynki teatralne, a nie doświadczamy w nich teatru.

  • W wielu sercach drzemie tęsknota za teatrem.

TAM DOCIERAMY – TWORZYMY – WSPÓLNIE REALIZUJEMY MARZENIA

TEATR DLA DZIECI jest bardzo istotnym elementem edukacji i wychowania. Jedna z publikacji naukowych Joanny Stanowskiej nosi tytuł: "Teatr, to miejsce oswajania dziecka ze sztuką" ( wydawnictwo UMCS)

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

 

Joanna Stanowska klik

kim jest 

Joanna Stanowska, to człowiek orkiestra! Aktorka, lalkarz,  reżyser, producent, scenograf, konferansjer, animator kultury, teatroterapeuta. 

Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Uczelni Dramatycznej w  Hiszpanii- Escuela Superior Del Arte Dramatico en Sevilla oraz Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.

Pełna energii, pasji i intrygujących pomysłów, którymi zaraża innych proponując wspólną podróż po Teatrze eksperymentu i doświadczenia.

Tworzy niebanalny, niespodziewany i nieprzewidywalny Teatr, pełen nowych środków wyrazu, skupiony na spotkaniu i dialogu z widzem.
Tworzy Teatr, który jest nie do odtworzenia, jedyny. Najlepszy.
Taki własnie jest TEATR JO ART SHOW! To teatr dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Joanna Stanowska, to wulkan energii. Wulkan, który ciągle zalewa lawą świat, a tą lawą jest jej twórczość.
Zrealizowała ponad 25 spektakli, większość z nich została wyróżniona i nagrodzona na festiwalach na świecie. 

Ciężko zarzucić kotwicę w jednym miejscu na dłużej, czego najlepszym dowodem są podróże... nie zawsze krótkie! Poza Polską, gdzie Stanowska przeprowadzała się wielokrotnie, (m.in.  z Lublina do Białegostoku, Płocka, Warszawy) mieszkała już w Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Anglii i Emiratach Arabskich. W każdym z tych miejsc tworzyła. Jak sama mówi- nie jest ważne gdzie, ale z kim. I idąc za tą ideą Joanna Stanowska przyciąga do siebie mnóstwo ludzi. Hipnotyzuje jak magnes. Nie jest celebrytką. Mimo swoich przygód z telewizją nie rezygnuje z rzeczy dla niej ważniejszych. IDEA. Jeśli ktoś potrafi zarządzać zespołem, tak jak ona, osiągnie sukces. Sukces na dużą skalę. Sukces, który wniesie coś nowego i dobrego nie tylko w jej życie, ale każdego, kto się zaangazyje i da pochłonać twórczości tak, jak ona.

Joanna Stanowska jest wartością samą w sobie. Potrafi tak wiele rzeczy, że mało kto jest w stanie w to uwierzyć. Dlatego najlepiej jest ją poznać i samemu się przekonać. Teatr JO ART SHOW to dziecko Stanowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z niebanalną, piękną ofertą Teatru JO ART SHOW.

 

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I PODZIĘKOWANIA dla Joanny Stanowskiej i Teatru Jo Art Show

Agencja Artystyczna nagrodzona!

TEATR JO ART SHOW, spektakle dla dzieci, przedstawienia dla dorosłych czy widowiska plenerowe  które tworzy od A do Z Joanna Stanowska zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia na Festiwalach, przeglądach teatralnych nie tylko w Polsce. Teatr dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest w różnej kondycji. Dzięki spektaklom Joanny Stanowskiej jakość widowisk prezentowanych wodzom jest coraz lepsza. Stanowska nie zapomina o tym, że teatr uczy, bawi i wychowuje.

Joanna Stanowska, za spektakle swojego Teatru JO ART SHOW zdobyła między innymi takie nagrody:

 

Nagroda aktorska za monodram „Wyobraź sobie …NIC” - Alma Alter Theatre-Laboratory, Festiwal Teatrów Alternatywnych, Sofia, Bułgaria, 2016  ( zobacz zdjęcia: http://joartshow.eu/spektakle/ )

I miejsce za spektakl „Pan czy niePan”, reż. Joanna Stanowska - Ogólnopolski Festiwal Teatralny HECA 2015 ( FOTO + RECENZJA)  ( FOTO 2)  ( FOTO 3)

Wyróżnienie za  spektakl „Pan czy niePan”, reż. Joanna Stanowska - Festiwal Galimatias 2015 ( FOTO + RECENZJA )

I miejsce za spektakl "Pan czy niePan" w reżyserii Joanny Stanowskiej, Teatrakcje 2015 ( FOTO + RECENZJA)

I miejsce za spektakl „Zabawka”, reż Joanna Stanowska - XXI Sochaczewskie Prezentacje Teatralne 2015 ( RECENZJA W WYGRANEJ

Wyróżnienie za spektakl „Kto otworzy drzwi”, reż. Joanna Stanowska -  Ogólnopolski Festiwal Teatralny HECA 2014 ( recenzja + foto)

Wyróżnienie za spektakl „Lorem Ipsum”, reż. Joanna Stanowska- Ogólnopolski Festiwal Teatralny HECA 2014 ( foto + recenzja) 

II miejsce za spektakl „Totalny Absurd”, reż. Joanna Stanowska - XX Sochaczewskie Prezentacje Teatralne 2014 ( foto + recenzja) 

I miejsce za spektakl "SIEĆ" w reżyserii Joanny Stanowskiej, 2014 ( foto + recenzja)

Nagroda za spektakl „Bobok”, reż. Joanna Stanowska - 46. Puławskie Spotkania Lalkarzy 2014 ( foto + recenzja)  ( foto + artykuł)  ( video)

Nagroda za spektakl" Bobok",m reżyseria Joanna Stanowska - TEATRAKCJE 2014, Płock ( FOTO)