TV MUPP SHOW spektakl dla dzieci i nie tylko!

W ciągu ostatniego miesiąca podróżowaliśmy po Polsce  i zagraliśmy nasz fantastyczny spektakl TV MUPP SHOW  wieeeele razy:)

Cudowna publiczności! Dziękujemy za wspaniały odbiór, Waszą energię i radość:)

Teatr to miejsce gdzie dziecko oswaja się ze sztuką. Tworzymy spektakle dla dzieci na najwyższym poziomie, zgodnie z zasadą, która mówi, iż teatr uczy, bawi i wychowuje. Nasze teatr dla dzieci jest interaktywny, mądry i magiczny, z nowoczesnym, często eksperymentalnym podejściem. Zapraszamy!

A jak się bawiliśmy – zobaczcie sami!

 

„TV MUPP SHOW”,

Spektakl Tv Mupp Show, to przedstawienie dla dzieci, młodzieży i rodziców! Wypełniony jest zabawą, śmiechem i muzyką. Zarówno dzieci jak i dorośli podczas spektaklu nie będą grzecznie siedzieć na swoich krzesełkach! Ponieważ… Słynny włoski reżyser Marcelini lubiący tortellini, nagrywa swój kolejny program TV MUPP SHOW. Niestety leniwi aktorzy robią mu psikusa i nie przychodzą na plan zdjęciowy! Reżyser Marcelini odbiera telefon od swego Direttore, który każe mu natychmiast znaleźć nowych aktorów do programu. Załamany Marcelini  ogłasza casting do TV MUPP SHOW. Czy Marcelliniemu uda się nagrać swój program? Kto sie pojawi? Co zaprezentuje? Kto wygra casting? Zobaczcie sami!

Jedna odpowiedz

  1. Katarzyna
    | Odpowiedz

    świetny spektakl. Miałam okazję obejrzeć 3 lata temu! do dziś go wspominam. polecam jako mama, nauczyciel i duże dziecko:)

Zostaw Komentarz