Egzamin Sztukmistrza

TV Mupp Show

Zabawka

"Egzamin Sztukmistrza"

„Egzamin Sztukmistrza” to zaskakujące, tajemnicze i pełne emocji widowisko familijne opowiadające o młodym adepcie sztuk magicznych, który spóźniony dociera na najważniejszy w swoim życiu egzamin, dzięki któremu będzie mógł zostać profesjonalnym magikiem i kuglarzem. Dzieci odgrywają tu główną rolę biorąc aktywny udział w spektaklu czarując wspólnie z iluzjonistą. To od nich w dużej mierze zależy sukces młodego kuglarza.
Ten spektakl to wspaniała zabawa, moc radości i śmiechu, połączona jest z niesamowitymi sztuczkami magicznymi oraz najnowocześniejszą  technologią wizualną.
Podczas egzaminu widzowie zobaczą między innymi takie triki, jak: gąbczaste zwierzątka, zaklęte w księdze kolory, lewitujący stół, żonglerkę cyrkową, manipulacje optyczne, sztuczki karciane. A jeśli nasz Młody Adept zda egzamin, pojawi się niesamowita magiczna różdżka która na oczach widzów wyczaruje przepiękne kolorowe obrazy.
To dopiero początek magicznej podróży ! Do zobaczenia!

Czas trwania: 50 min

"TV Mupp Show"

Słynny włoski reżyser Marcelini lubiący tortellini, nagrywa swój kolejny program TV MUPP SHOW. Niestety leniwe attore robią mu psikusa i nie przychodzą na plan zdjęciowy! Reżyser Marcelini odbiera telefon od swego Direttore, który każe mu natychmiast znaleźć nowe attore. Załamany Marcelini wraz ze wszystkimi Bambini na widowni ogłasza casting do TV MUPP SHOW. Kto sie pojawi? Co zaprezentuje i kto wygra casting? Zobaczcie sami!

„TV MUPP SHOW”, to spektakl muzyczno – lalkowy ( technika: muppet), wypełniony zabawą, śpiewem i tańcem . Widzowie zarówno dorośli, jak i dzieci podczas spektaklu są zaangażowani w historię włoskiego reżysera Marcelliniego, a podczas Wielkiego Finału „TV Mupp Show” wspólnie tworzą zespół muzyczny i koncertują na żywo!

Czas trwania: 50 min

"Zabawka - Cyrkowe Show"

Tego jeszcze nie było! Pewna trupa cyrkowa postanawia się zbuntować przeciwko swemu dyrektorowi. Na początku jest zabawnie, żarty, psikusy, gagi… Ale czy wszystkim starczy cierpliwości w tej komicznej relacji? Czy warto być despotycznym tyranem? Kto wygra to starcie- cyrkowcy czy egoistyczny dyrektor? Dell’arte, klaunada, kuglarstwo, manipulacja talerzami, żonglerka, poi, flagi, hula hop, i inne imponujące cyrkowe tricki! Tak! To trzeba zobaczyć!

Spektakl „Zabawka – cyrkowe show” w reż. Joanny Stanowskiej w 2015 roku zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym SPAT 2015.

Czas trwania: 50 min